ODCINEK 10: Jak siebie widzisz? O dojrzałych kobietach po obu stronach obiektywu

Gość Srebrnych Rozmów: Julita Ledzińska

ODCINEK 10: Jak siebie widzisz? O dojrzałych kobietach po obu stronach obiektywu

SREBRNE ROZMOWY

Image
Przyjrzymy się dzisiaj wyglądowi i temu jak wiek wpływa na nasze poczucie naszego własnego wyglądu. Czy przez to, jak patrzymy na siebie rano w lustrze,  czy przez to, co naprawdę ludzie nam mówią o  naszym wyglądzie? Jest taki często pojawiający się komentarz: "Ty dobrze wyglądasz - jak na swój wiek" - to nie jest chyba nawet komplement! I właśnie o tym chciałabym porozmawiać w dzisiejszym odcinku z naszym gościem.
 
O bohaterce odcinka:
 
Julita Ledzińska - Fotograf, Po 23 latach w bankowości korporacyjnej podjęła decyzję, że na bazie wieloletniej pasji do fotografowania zbuduje swoją firmę. Specjalizuje się w fotografii portretowej, wizerunkowej. Jej głównymi klientkami są kobiety. Od stycznia 2021 realizuje autorski projekt "50 Kobiet po 50tce", który jest połączeniem jej życiowych doświadczeń, pasji, misji oraz biznesu.
 
Prezentuje w nich sylwetki kobiet z różnych środowisk. Opisuje historie. Każda z bohaterek tego projektu doświadczyła w życiu czegoś bardzo trudnego. Jednak każda z nich znalazła w sobie odwagę aby szukać dla siebie pomocy i sposobu na wyjście z życiowego impasu. Fotografuje z misją, bo wie, że dobre i pięknie oprawione portrety są i będą ogromną wartością dla jej klientek oraz ich najbliższych przez lata.
 
Uwielbia momenty, gdy jej klientki patrząc na siebie mówią: „wiesz ja nie myślałam, że taka też jestem.…. trochę nie dowierzam, że to ja…., że mogę tak dobre wyglądać…że podobam się sobie … ” W takich momentach czuje, że to co robi ma ogromny sens. A to daje jej potężny zastrzyk energii do działania, do dalszego rozwoju."
 

 

Przydatne linki:

Strona www Julity Ledzińskiej: https://julitaledzinska.eu

Chciałbyś zostać partnerem debaty lub podcastu?
Pobierz ofertę partnerską klikając w przycisk obok...
Image
Image
Image
Image
Image